Bu Site Satılıktık. İlgilenenler iletişim kurabilirler.

anaokulları hizmetleri

 

Özel Anaokulu Hizmetlerimiz

 

 

 

Okul öncesi eğitim hizmeti veren ve anaokullarına,kreşlere tedarikçi olan firmalara sitemizde tanıtımlarını yapma imkanı sunuyoruz. Ayrıca bu kurumların reklamlarına sitemizde yer veriyoruz.Kesinlikle başka bir sektörde faaliyet gösteren herhangi bir firmanın reklamını sitemizde yayınlamıyoruz.Sitemiz reklamları sadece anaokulları,kreşler ve tüm okul öncesi eğitimi veren kurumlara açıktır.Anaokulu Reklam Danışmanlığı hizmetimiz kısa süreli olmayıp proje odaklıdır.

anaokulları web tasarımı

  • Web Tasarım Hizmetlerimiz

Yeni kurulan,büyük, küçük yada orta ölçekteki tüm anaokllarının,kreşlerin yani okul öncesi eğitim veren tüm kurumların web sitesi tasarımlarını başarıyla üstlenmekteyiz.Aynı zamanda var olan sitenizi yeni güncel teknolojilerle yeniliyoruz.Bize ilettiğiniz tanıtıcı yazılarınız,iletişim bilgileriniz ve resimlerinizle en geç 1 hafta içinde site tasarımınız yayın hayatına başlamaktadır.Web siteniz yayına başladıktan sonra, ziyaretçi sayılarını ve ziyaretçilerinizin sitenize nereden ulaştığını öğrenmenizi sağlayan panel sunuyoruz.

 

  • Logo ve Grafik Tasarımı

Web sitenizde,broşür ve ilanlarınızda,tabelalarınızda kullanmak üzere bir logonuz yok ise; Anaokulunuza logo tasarımı yapmaktayız.

 

  • Broşür,İlan Basımı ve Dağıtımı

İstenilen ölçülerde,anaokulunuzu tanıtan ilanınızı tasarlıyoruz,basımını yapıyoruz ve istediğiniz bölgelere dağıtımını gerçekleştiriyoruz.

 

  • Arama Motorlarında Yükselme Çalışması (SEO)

Bir web siteniz var ama size kimse ulaşmıyor mu? Hedef kitlenize ulaşmanın en kolay yolu internet ama anaokulunuz intenette bulunamıyor mu? kesin ve garantili sonuç sunduğumuz SEO hİzmetimizle karşınızdayız. Ayrıntılı bilgi için Tıklayın...