Bu Site Satılıktık. İlgilenenler iletişim kurabilirler.

ataşehir su anaokulu

 

Özel Ataşehir Su Anaokulu Hakkında

OKULUMUZ HAKKINDA :

Özel Ataşehir Su Anaokulu Nasıl Bir Yer ?

Su Anaokulu’nda her çocuk kendidir. Kendilik algısını geliştirirken, öteki ile olan farklılıkların kabulünü yaşarken aynı zamanda onunla benzerliklerini bulur. 
İşbirliğini, paylaşmayı, hayata ve kendine güvenmeyi öğrenir. Hayatla ilgili bu önemli deneyimleri, oyun ve etkinlikler sayesinde öğrendikleriyle harmanlayarak kendi kendini büyütür. 


 

 

Branş Derslerimiz

  • Fen bilim etkinlikleri
  • İngilizce
  • Modern Dans Bale
  • Santranç
  • Drama
  • Yüzme
  • Beden Eğitimi
  • Resim
  • Müzik
Ekstra talebe göre basketbol,voleybol,keman ve piyano dersleri konulacaktır. 
Öğrenmek Kişisel Bir İştir

Biz her çocuğun öğrenmeye olan ihtiyacını ve istekliliğini şaşırtıcı, kışkırtıcı, haz verici, eğlendirici öğrenme ortamları ve etkinlik programları ile destekleriz. Farklı alanlardaki yetenekleri su yüzüne çıkarmak üzere tasarlanmış bu etkinlik programları sayesinde çocuklar becerilerinden memnun ve kendine güvenen bireyler olarak yaşamayı öğrenirler. Kendi ve çevresiyle barışık bu küçük bireyler ise barış ve zenginlik içinde bir ortam yaratır. Bizimde içimiz sevinç ve umut dolar. 

İletişim

Adres : Yeni Çamlıca Mah. Mevlana Sk. No: 7 Ataşehir - İstanbul
Tel : 0216 455 68 69
Fax : 0216 456 74 80
Okul Kurum Cep :  
Web : www.suanaokulu.com.tr

Özel Ataşehir Su Anaokulu Fiziki Şartlar :

En başından anaokulu olarak tasarlanan ve 2004 yılında son deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen yerleşkemiz 800 m²iç alana ve 400 m² bahçe alanına sahiptir. Şehrin tüm trafik yoğunluğundan ve kirliliğinden uzaktadır. Tüm kullanım alanları gün boyu ışık alacak şekilde tasarlanmıştır.

6 sınıf, müzik ve resim atölyeleri, oyun odası, spor salonu, bağımsız tam donanımlı uyku odası, revir, mutfak ve yemek salonlarından oluşan binamızdaki tüm kapalı alanlar (ıslak zeminler hariç) anti-bakteriyel, anti-alerjik bir malzeme olan doğal mantar parke ile kaplıdır. 

Binanın temizliğinde, süpürdükten sonra tozların ortama geri dönmesini engelleyen merkezi sistem elektrik süpürgesi kullanılır. Bu sistem özellikle alerjik bünyeye sahip çocuklar için konforlu bir ortam yaratmaktadır.